Rezerwując wypoczynek z Net Holiday na Fuerteventurze, jedno dziecko do 12 lat i drugie dziecko do 4 lat otrzymuje gratis wstęp do Oasis Park (regularna cena to 19,50 EUR/dziecko). Promocja ważna jest przy zakupie 2 biletów normalnych.

Oasis Park jest największym parkiem tematycznym na Wyspach Kanaryjskich (jego powierzchnia to aż 80 ha) i można w nim zobaczyć ok. 250 gatunków zwierząt i ponad 1500 gatunków roślin. W parku można wyróżnić 3 strefy: zoo, safari z wielbłądami oraz ogród botaniczny. Dużą atrakcję stanowią pokazy lwów morskich, papug, drapieżnych ptaków oraz gadów. Widowiska odbywają się w wyznaczonych godzinach, warto więc tak rozplanować sobie czas, aby na nie zdążyć. Za dodatkową opłatą można także cieszyć się bezpośrednim kontaktem ze zwierzętami, np. bawiąc się z lemurami, pływając z lwami morskimi lub odbywając przejażdżkę na wielbłądzie. Oprócz tego znajduje się tutaj największa kolekcja kaktusów w Europie.

Skorzystaj z promocji w naszym biurze podróży Urlopwraju.pl i spraw frajdę swoim dzieciom rezerwując jeden z wyjątkowych hoteli: