Donosimy, iż w związku z zakazem handlu w niedzielę, począwszy od 1 marca 2018 roku, a więc już za miesiąc nasza firma Urlopwraju.pl zdecydowała się na  prowadzenie w tych dniach działalności agenta turystycznego poprzez internet oraz droga mailową i telefoniczną.  Zarówno w drugą jak i trzecią niedzielę miesiąca, która będzie objęta zakazem handlu kontakt z nami będzie dostępny  jak dotychczas, a obsługa zapytań czy rezerwacji będzie odbywała się zdalnie.

Jako właściciel firmy, która działa na gruncie turystycznym by zagwarantować obługę podróżnych niezrozumiałym staje się wprowadzanie ograniczeń w zakazie handlu. Działalność sektora turystycznego wymaga ciągłości oraz kontaktu z Klientem choćby stworzenia mu możliwości rezerwacji biletu lotniczego na już czy wczasów w trybie oferty last minute.

Kontakt z nami będzie odbywał się jak dotychczas, poza możliwością  przyjścia do punktu sprzedaży w CH Kaufland, czynna będzie siedziba firmy przy Ul. Siemienowicza 2 Kraków, po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym:

  • 12 3073335
  • biuro@urlopwraju.pl
  • rezerwacja online na www.urlopwraju.pl

Biuro będzie czynne w godzinach jak dotychczas 10:00-18:00

http://urlopwraju.pl/index/biuro_kaufland/