W gronie naszych biur, które poszerzyło ofertę w szczególności dojazdu własnego a w dalszej perspektywie wczasów lotniczych, znalazła się marka Nekera. twarzą biura podróży zostały osoby znane z marki Neckermann Polska, w tym prezes byłej firmy oraz dyrektor handlowy.

Do firmy Neckermann nie trzeba było nikogo przekonywać, mamy nadzieję iż firma wraz z dużym partnerem finansowym (dwa fundusze Xevin Investments i IQ Pomerania które maja w swoim portfelu np triverna.pl) sprosta zadaniom stawianym przez naszych klientów. Z roku na rok firma powinna zdobywać uznanie wśród odbiorców.

Dodajmy iż kapitał zakładowy spółki jest bardzo duży i wynosi teraz 1,5 miliona złotych (25% ex prezes Neckermann – Pan Nykiel, reszta fundusze). W zespole Nekery jest już 20 osób, prowadzone są kolejne nabory do centrali firmy, która mieści się w ścisłym centrum Warszawy.

Na chwile obecną firma pracuje z ofertą obejmująca głównie polskie regiony, oferta będzie się systematycznie wzbogacała. Dzięki współpracy z Triverna.pl można już wykupić noclegi w 600 hotelach w Polsce – zarówno miejskich jak i wypoczynkowych.

Możliwość wyszukania oferty damy już wkrótce na naszej stronie internetowej