Biuro Podróży Urlopwraju.pl powstało w 2010 roku jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na wysoką jakość usług, wiedze turystyczną i doświadczenie stawiane przez wymagających Klientów.

Przez pierwsze 3 lata z powodzeniem funkcjonowało jako biuro stacjonarne mieszczące się w Galerii Krokus obsługując ponad 4 tysiace Klientów, a od 2014 roku marka skupia sie na sprzedaży zarówno internetowej jak i bezpośredniej prowadząć swój salon w CH Kaufland w Krakowie w lokalu w Nowej Hucie.

Nasz zespół tworzą pasjonaci turystyki, specjaliści z ponad 15 letnim doświadczeniem w branży, uczestniczący w regularnych szkoleniach z oferty oraz osobiście sprawdzając stan i jakość sprzedawanych wczasów poprzez systematyczne wyjazdy firmowe.

W naszej ofercie posiadamy bogatą gamę wycieczek znanych i sprawdzonych touroperatorów m.in. Rainbow Tours, Itaka, Grecos, Wezyr Holidays, Sun & Fun, Exim tours także z bogatą ofertą lotów z Krakowa.

Ponadto jako nieliczne Biuro w Polsce posiadamy umowę na sprzedaż ponad 250 Organizatorów niemieckich Biur Podróży oferując wyloty bezpośrednio z popularnych lotnisk m. in. Drezna czy Berlina.

Jesteśmy także centrum last minute Kraków – możemy dla Państwa znaleźć godne uwagi oferty, w bardzo korzystnych cenach stosując przez nasz system CRM na wybrane przez Klienta kryteria wakacji.

Celem naszego Biura podróży Kraków jest zadowolenie Klienta z wypoczynku, bezpieczeństwo na urlopie oraz najkorzystniejsza zarówno last minute jak i first minute cena dostosowana do indywidualnych możliwości Turysty.

 http://urlopwraju.pl/biuro-podrozy-krakow-nowa-huta

 

Serdecznie zapraszamy!

Napisz do nas

7 + 6 =

 

 

Osiedle Kombatantów 16a
31-630 Kraków

Pasaż CH Kaufland
telefon +48 123073335
telefon 881702100
e-mail: biuro@urlopwraju.pl