Biuro Podróży Urlopwraju.pl powstało w 2010 roku jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na wysoką jakość usług, wiedze turystyczną i doświadczenie stawiane przez wymagających Klientów.

Przez pierwsze 3 lata z powodzeniem funkcjonowało jako biuro stacjonarne mieszczące się w Galerii Krokus obsługując ponad 4 tysiace Klientów, a od 2014 roku marka skupia sie na sprzedaży zarówno internetowej jak i bezpośredniej prowadząć swój salon w CH Kaufland w Krakowie.

Nasz zespół tworzą pasjonaci turystyki, specjaliści z ponad 7 letnim doświadczeniem w branży, uczestniczący w regularnych szkoleniach z oferty oraz osobiście sprawdzając stan i jakość sprzedawanych wczasów poprzez systematyczne wyjazdy firmowe.

W naszej ofercie posiadamy bogatą gamę wycieczek znanych i sprawdzonych touroperatorów m.in. Rainbow Tours, Itaka, Grecos, Netholiday, Neckermann

Ponadto jako nieliczne Biuro w Polsce posiadamy umowe na sprzedaż ponad 250 Organizatorów niemieckich Biur Podróży oferując wyloty bezpośrednio z popularnych lotnisk m in Drezna czy Berlina

Jesteśmy także centrum last minute Kraków – możemy dla Państwa znaleźć godne uwagi oferty, w bardzo korzystnych cenach.

Celem naszego Biura podróży Kraków jest zadowolenie Klienta z wypoczynku, bezpieczeństwo na urlopie oraz najkorzystniejsza oferowana cena dostosowana do indywidualnych możliwości Turysty.

Serdecznie zapraszamy!

Napisz do nas

1 + 11 =

 

 

Osiedle Kombatantów 16a
31-630 Kraków

Pasaż CH Kaufland
telefon +48 123073335
telefon 881702100
e-mail: biuro@urlopwraju.pl